Vivasan

Kategooriad

Meie tooted > Meestesari "Viva Beauty" > Viva Beauty Deo-geel roll-on

Art. I 146
Maht 50 ml


Uus deo-kontseptsioon mehe tundliku naha hoolduseks 24 tunni vältel.

Unikaalne seetõttu, et antiperspirandina kasutatakse siin naturaalset alumiinium-kaaliumi maarjast, mitte kloraalhüdraati ega kloorhüdroksiidi, mis on sageli tundlikule nahale allergiat ja põletikke põhjustanud. Sellisel maarjasel ei ole midagi ühist kloraalhüdraadi ega kloorhüdroksiidiga, mida kasutatakse sageli traditsioonilistes deodorantides. Naturaalsed maarjased ennetavad efektiivselt higibakterite paljunemist ja higilõhna teket. Looduslike maarjaste antibakteriaalsed omadused olid tuntud juba antiikajal. Sel ajal segati maarjast savinõudes joogiveega viimase puhastamiseks ja säilitamiseks.
Kaasaja kosmeetikas hakati maarjast alul kasutama kootava vahendina «niiske» habemeajamise juures, kiireks verejooksu peatamiseks sisselõigete korral. Seejärel muutus aktuaalseks maarjaste kootav toime desodoreerivates vahendites, kuna tehti kindlaks, et maarjased põhjustavad kaenlaaluste higinäärmete «pinguldamist» ning seeläbi liigse higierituse pärssimist. Lisaks ei kupeeri maarjas nahapoore ega takista selle hingamist ja niiskuse aurumist. Kaenlaalustes neutraliseeritakse higi ja niiskus maarjaste happelise antibakteriaalse toime abil. Desodorandi happeline keskkond võimaldab toetada naha hüdrolipiidse kattekihi kaitseomadusi, ennetades seeläbi bakterite paljunemist. Selmoel osutavad maarjased kahekordset toimet (antibakteriaalne + kootav) higieritusprotsessis, mis garanteerib ebameeldiva higilõhna puudumise ööpäeva jooksul. Viva-oligokompleksis olevad mineraalid ja mikroelemendid koos aloe vera ning merevetikatega niisutavad nahka, lisades sellele energiat ja värskust. Deo-geel on hüpoallergeenne ega põhjusta ärritust.

Kasutamine: vähene kogus geeli kanda aplikaator-rulli abil niiskele nahale ja juustele, vahustada vee abil.

Aktiivained: alumiinium-kaalium maarjas, mägiallikate vesi, aloe barbadensis, ksantaanvaik, karrageeni ekstrakt, magneesium aspartaat, tsink-, kaltsium-, vaskglükonaat, eeterlike õlide aktiivsed komponendid.16,40/ ... EUR/L

© 2009 Maahaldjas OÜ | info@maahaldjas.ee | +372 52 33 884

Developed by Privaat Disain