Vivasan

Kategooriad

Ostuinfo

]Kuidas osta
Nb! 2-9VEEBRUAR 2015a. MUUTUSED HINNAKIRJAS!!!
KAUBA TELLIIJATELE SAADETAKSE HINNAPAKKUMINE ENNE ARVE ESITAMIST.
Vali välja meelepärane toode kliki nupul "Osta toode", täida enne tellimuse kinnitamist ära lahtrid oma andmetega ja edasta tellimus klikkides nupul "Terlli toode". Sellest hetkest loetakse sinu tellimus esitatuks. Lisainfo kasti võid märkida mitu toodet soovid osta, kui soovid enam kui ühte toodet osta.
Kui soovid osta mitu erinevat toodet, siis saada tellimus iga toote kohta eraldi VÕI telli ühe toote juurest nõnda, et märgid märgid teised soovitud tooted (toote artikkel ja kogus ja nimi) tellimuse lisainfo kasti.

1. Lepingu jõustumine. Poolte vahel loetakse tellimuse alusel ostu-müügileping tellitud kaupade suhtes sõlmituks Müüja poolse nõustumisega. Tellimuse kinnitusega saadetakse Teile ka arve. Makse saate teostada alles peale meie poolset kinnitust.

2. Tellimuse täitmise tähtaeg. Kui meil ja maaletoojal on kaup otsas, siis teavitatakse esimesel võimalusel klienti.
Kaup toimetatakse posti viie tööpäeva jooksul peale makse laekumist. Kui valite variandi "Tulen ise kaubale järgi", teavitatakse teid laoseisust ning ajast, mil võite kaubale jägi minna peale makse laekumist.

3. Makseviis ja hind. E-poes olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Postiteenuse tasu suuruse saate ise tellimisel valida, mis märgitakse ka arvele.
Postipakk postkontorisse:
Kulleriga koju:
Smart Post postipakisüsteem:
Tulen ise kaubale järgi:
Kauba eest tasutakse kliendile peale tellimuse esitamist saadetud arve alusel, arvel näidatud kontole. Kui ostja tasub kauba eest, asub Müüja tellimust täitma kohe peale müügiarvel antud summa laekumist panka.

4. Kauba kättetoimetamine. Müüja on kohustatud tellitud kaupa kätte toimetama ainult Eesti Vabariigi territooriumil. Tellitud kaup edastatakse Ostjale AS Eesti Post või Smart Post teenust kasutades. Kui kaup on kohale jõudnud, saab Ostja postiasutuselt vastava teate. Kuller kooskõlastab Ostjaga telefonitsi kauba kättetoimetamise aja. Kui kulleril pole võimalik pakki üle anda (adressaat pole kättesaadav), viiakse pakk lähimasse jaotuskeskusesse. Sealt tuleb pakk ise ära tuua. Kui soovite kaubale ise järgi tulla, palume konkreetne aeg kokku leppida telefoni või e-maili teel.

5. Tellimusest taganemine. Ostjal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Lepingust taganemiseks peab Ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse - täitma Tagastuslehe- ning tagastama seejärel Müüjale tellitud kauba. Lepingust taganemisega ning kauba tagastamisega seotud kulud kannab Müüja. Müüja ei tagasta Ostjale tellitud kauba transpordikulu.
Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning kaup peab olema avamata originaalpakendis. Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Ostjal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

6. Müüja õigus lepingust taganeda. Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sama kehtib ka juhul, kui tellimuse on esitanud isik, kellel käesoleva lepingu kohaselt pole selleks õigust.

7. Raha tagastamine lepingust taganemisel. Müüja tagastab Ostjale lepingust taganemisel kauba eest tasutud hinna kohe kui kaup on vigastamatult jõudnud Müüjani, hiljemalt 5 päeva jooksulpeale kauba saabumist Ostja poolt näidatud pangaarvele. Ostjapoolsel lepingust taganemisel ja kauba tagastamisel ei kuulu tagastamisele posti- või kullerteenuse tasu.
[/color]
© 2009 Maahaldjas OÜ | info@maahaldjas.ee | +372 52 33 884

Developed by Privaat Disain