Vivasan

Kategooriad

Ostuinfo

]Kuidas osta
Nb! Detsembris 2021a. MUUTUSED HINNAKIRJAS!!!
KAUBA TELLIIJATELE SAADETAKSE HINNAPAKKUMINE ENNE ARVE ESITAMIST.
Vali välja meelepärane toode kliki nupul "Osta toode", täida enne tellimuse kinnitamist ära lahtrid oma andmetega ja edasta tellimus klikkides nupul "Terlli toode". Sellest hetkest loetakse sinu tellimus esitatuks. Lisainfo kasti võid märkida mitu toodet soovid osta, kui soovid enam kui ühte toodet osta.
Kui soovid osta mitu erinevat toodet, siis saada tellimus iga toote kohta eraldi VÕI telli ühe toote juurest nõnda, et märgid märgid teised soovitud tooted (toote artikkel ja kogus ja nimi) tellimuse lisainfo kasti.

1. Lepingu jõustumine. Poolte vahel loetakse tellimuse alusel ostu-müügileping tellitud kaupade suhtes sõlmituks Müüja poolse nõustumisega. Tellimuse kinnitusega saadetakse Teile ka arve. Makse saate teostada alles peale meie poolset kinnitust.

2. Tellimuse täitmise tähtaeg. Kui meil ja maaletoojal on kaup otsas, siis teavitatakse esimesel võimalusel klienti.
Kaup toimetatakse posti viie tööpäeva jooksul peale makse laekumist.

3. Makseviis ja hind. E-poes olevad hinnad on Eurodes ning sisaldavad käibemaksu. Postiteenuse tasu sõltub paki suurusest ja kaalust. mis märgitakse ka arvele.
Kasutame OMNIVA pakiautomaate

Kauba eest tasutakse kliendile peale tellimuse esitamist saadetud arve alusel, arvel näidatud kontole. Kui ostja tasub kauba eest, asub Müüja tellimust täitma kohe peale müügiarvel antud summa laekumist panka.

4. Kauba kättetoimetamine. Müüja on kohustatud tellitud kaupa kätte toimetama . Tellitud kaup edastatakse Ostjale Omniva teenust kasutades. Kui kaup on kohale jõudnud, saab Ostja postiasutuselt vastava teate.

5. Tellimusest taganemine. Ostjal on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust ilma põhjenduseta 14 päeva jooksul alates kauba üleandmisest Ostjale. Lepingust taganemiseks peab Ostja tegema Müüjale vastavasisulise avalduse - täitma Tagastuslehe- ning tagastama seejärel Müüjale tellitud kauba. Lepingust taganemisega ning kauba tagastamisega seotud kulud kannab Müüja. Müüja ei tagasta Ostjale tellitud kauba transpordikulu.
Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ning kaup peab olema avamata originaalpakendis. Kui tagastamisele kuuluv kaup on halvenenud, tuleb Ostjal hüvitada asja väärtuse vähenemine.

6. Müüja õigus lepingust taganeda. Müüjal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Müüja vastava kauba varud on ammendunud. Sama kehtib ka juhul, kui tellimuse on esitanud isik, kellel käesoleva lepingu kohaselt pole selleks õigust.

7. Raha tagastamine lepingust taganemisel. Müüja tagastab Ostjale lepingust taganemisel kauba eest tasutud hinna kohe kui kaup on vigastamatult jõudnud Müüjani, hiljemalt 5 päeva jooksulpeale kauba saabumist Ostja poolt näidatud pangaarvele. Ostjapoolsel lepingust taganemisel ja kauba tagastamisel ei kuulu tagastamisele posti- või kullerteenuse tasu.
[/color]
© 2009 Maahaldjas OÜ | info@maahaldjas.ee | +372 52 33 884

Developed by Privaat Disain