Vivasan

Vivasan

Mis on Vivasan?

Vivasan on loodud 1996. aastal Šveitsis ettevõtte presidendi Thomas Gottfried´i poolt. Meeskonnas tegutsevad professionaalsed arstid, kelle töö ja tähelepanekute tulemusena on Vivasanil pakkuda lisaks toodetele ka arstide poolt koostatud raamat, mis sisaldab nõuandeid erinevate haiguste ennetamiseks ja raviks Vivasani toodetega, samuti teatmikud toodete põhjalikuks tutvustamiseks.
Vivasan tooted valmistatakse Šveitsis, maal, kus on tagatud toodete kindel ja stabiilne kvaliteet. Ettevõtte suurim vaheladu asub Austrias. Tänaseks on Vivasan levinud väga paljudesse maailma riikidesse ning leidnud hulgaliselt toetajaid ja rahulolevaid kliente.

Eestis on Vivasani kontor avatud alates 2000.aastast. Vivasan Eest OÜ peakontor asub Tallinnas, Vivasani esindajad aga kõikjal üle Eesti. Maahaldjas OÜ on üks neist.
Vivasani eesmärk ei ole tutvustada oma tooteid avaliku ning ulatusliku reklaami vahendusel, vaid eelkõige läbi isikliku kontakti, läbi usalduse, läbi kogemuse. Üha enam ja enam leidub inimesi, kes soovivad Vivasaniga aluse panna oma ettevõttele ja karjäärile. Vivasan annab selleks suurepärased eeldused. Samuti ei leidu inimest, kes olles proovinud Vivasani tooteid, neid laidaks.
© 2009 Maahaldjas OÜ | info@maahaldjas.ee | +372 52 33 884

Developed by Privaat Disain