Vivasan

Vivasan

Mis on Vivasan toodang?

Firma Vivasan toodang jagatakse tervendav-profülaktilisteks kosmeetilisteks vahenditeks ning bioloogiliselt aktiivseteks toidulisanditeks, olles oluliselt kvaliteetsemad võrrelduna turul olevate analoogsete toodetega. Vivasan tooted lahendavad efektiivselt teie naha- ja juuste probleemid, tugevdavad organismi immuunsust, toimivad soodsalt organismi üldseisundile.

Vivasani toodete tähtsaimad tunnusjooned:
* ei sisalda hormoone, antibiootikume, sünteetilisi konservante
* on hüpoallergeensed
* on organismile kauakestva ja laia toimespektriga
* ei oma kõrvalnähte
* sobivad kõikidele vanusegruppidele
* ei ole loomade peal testitud

Vivasani toodangu aluseks on elusad taimed.
Kogu meditsiini- ja kosmetoloogiavahenditest on vaid ravimtaimed võimelised loomulikul moel efektiivselt, kompleksselt ja säästvalt taastama inimese ilu ja tervise.
See põhiprintsiip Vivasani toodangu juures on kujunenud paljude aastate jooksul, mil on uuritud ravimtaimede traditsioonilisi kasutusmeetodeid erinevate rahvuste juures. Antud fakt on kogu Vivasani pakutava toodangu alustalaks.

Põletikuvastase funktsiooniga Vivasani tooted saadakse kummeli, kadaka, saialille, salvei jt taimede baasil.

Antiseptikute hulka kuuluvad lavendel, kassinaeris, sirdun, eukalüpt, jasmiin, geraanium.

Suurepärased aktiivsust ja jõudu suurendavad ning mälu parandavad vahendid sisaldavad tingimata piparmünti, rosmariini, fenkolit.

Hinnatud aroomide maailmas pakub Vivasan rea tooteid basiiliku, patšuli, ylang-ylangi, melissi jt aromaatsete taimede grupist.

Vivasani toodetest võib eraldi välja tuua teepuuõli baasil valmistatud tooted, mis ületavad 100-kordselt karboolhappe toime oma antiseptilise aktiivsuse ja inimesele absoluutse ohutuse poolest. Teaduslikult on tõestatud, et teepuuõli võib kasutada praktiliselt kõikide haiguste puhul, mistõttu on see pälvinud rahvasuus nimetused "kiirabi" ja "apteek ühes pudelis".
© 2009 Maahaldjas OÜ | info@maahaldjas.ee | +372 52 33 884

Developed by Privaat Disain