Vivasan

Vivasan

Kõik,mida Sa pead teadma juuksehooldusvahenditest

Šampoonides ja teistes juuksehooldusvahendites olevate traditsiooniliste abikomponentide omadused.
Akrülaat sopolümeer — paksendaja, veeslahustuv polümeer, tagab vesilahuste ja emulsioonisüsteemide tiheduse tänu keeruliste struktuuride tekkele. Muudab šampooni läbipaistvaks ja ühetooniliseks.
Amfoteerne PAA — veeslahustuv pehmelt puhastav aine, nt. kokoamfoatsetaat naatrium, nimetusega Euroglük AM, kuulub delikaatsete šampoonide, dušigeelide koostisse.
Anioonne PAA — veeslahustuv, küllaltki kare puhastav aine, nt. naatrium laureet sulfaat, nimetusega Texapon 70, moodustab palju vahtu, on laialt kasutatavaks ingrediendiks šampoonide, dušigeelide koostises.
Amodimetikoon – silikoon: aitab paremini soengusse sättida.
Bensüülsalitsülaat — UV-kiirte neelaja.
Bensoehape ja salitsülaadid — suurepärased koorivad vahendid.
Biotiin — (vitamiin Н) kõrvaldab naha kuivust, kestendust, tugevdab juukseid ning takistab nende väljalangemist, lõhenemist, on aktiivselt seborröavastase toimega.
Bumetrisool — universaalne UV-filter.
Hüdroksüetüültselluloos — vee- ja emulsioonisüsteemide paksendaja kreemide, palsamite, lahuste, geelide jms. Koostises. Nimetus – natrosol 250 HR.
Hüdrolüseeritud nisuproteiin — pehmendab pesemisvahendite toimet, niisutab nahka ja juukseid, stimuleerib naharakkude taastumisprotsesse.
Glükool distearaat — konditsioneer, takistab peanaha ülekuivamist ja sügelust, juukseid aga lõhenemise eest, taastades neid seestpoolt, takistab juuste elektriseerumist.
Taimne glütseriin — saadakse taimeõlide rafineerimise kõrvalproduktina. Kasutatakse kosmeetikatoodete koostises naturaalse niisutava kompleksina sarvkihi veesisalduse reguleerimiseks. Glütseriin ning selle derivaadid – on pehmendavad ja niisutavad vahendid, tõstavad naha elastsust. Kõrvaldavad ebameeldiva naha kiskumise- ja kuivusetunde ning kaitsevad seda väliskeskkonna ja olmekeemia kahjulike mõjude eest.
Glütserüüloleaat — aine, mis hoolitseb naha eest ja pehmendab seda – säilitab ning taastab selle lipiidse kihi.
Guaar hüdroksüpropüültrimoonium kloriid — looduslik konditsioneer, saadud guaarvaigust (Indias kasvavatest troopilistest puudest). Tänu katioonsele päritolule „töötab“ ainena, mis kaitseb sarvestunud nahakihti seebi ja PAA eest ning agendina kindlustab šampoonides vahu. Lisab juustele lopsakust ja kergendab peale pesu juuste soengusse sättimist.
Guaarkummi — kindlustab juuste hoolduse ning lisab neile niiskust.
Д-pantenool — provitamiin В5, kasutatakse naha- ja juuksehooldusvahendites. Parandab juuste kasvu, lisab kohevust ja tervet läiget ning parandab nende lahtikammimist. On haavasid parandava ja niisutava toimega, parandab naha vereringet.
Detsüülglükosiid — mitteionogeenne pindaktiivne aine, säästvalt puhastavate omadustega. Kasutatakse delikaatsetea šampoonides, dušigeelides, näopesemisvahtudes. Nimetus Plantacare 2000.
Diamiid süsihape (uurea) — antiseptik, üks naha epidermist niisutavatest naturaalsetest komponentidest.
Dimetikoon — silikoonpolümeer, kasutatakse konditsioneerina mitte mahapestavates juusteloputusvahendites ja palsamites juustele pehmuse, siidisuse ja läike lisamiseks.
Dimetikonool — silikoon: lisab juustele loomulikku läiget, kergendab nii kuivade kui niiskete juuste lahtikammimist.
Disodium EDTA — metalliioonidega komplekse moodustav, vesilahusega sidumiseks. Nimetus Trilon B.
Nisuiduõli — sisaldab polüküllastamata rasvhapete kompleksi, sealhulgas nahale asendamatuid linool- ja alfa-linoleenhappeid, E-vitamiini, karotinoide. Taastab epidermise struktuuri, omab antiradikaalset kaitset.
Isopropüülisostearaat — retseptuuris emolendi funktsiooni täitev komponent. Annab emulsioonile mitterasvase ja kerge konsistentsi. Jaotub hästi nahapinnale, lisades sellele elastsust. Asendab nahadefekte, peale epiteeli слущивания täiendab lipiidide tagavaraga, esineb määrdeainena ning ennetab transdermaalset veekadu. Nimetus – Prisorin 2021.
Isopropüülmüristaat — emulsioonis emolent-paksendaja funktsioone täitev komponent. Jaotub hästi nahapinnale, lisades sellele pehmust. Nimetus - Estol 1514.
Kamper — antiseptik, valuvaigistava, soojendava efektiga, laiendab veresooni.
Kaprüülik kaprik triglütseriid — niisutaja. Kuna on taimse päritoluga (triglütseriidid), täidab emolendi osa, nahale pehmendav ja niisutav, jotub hästi nahale.
© 2009 Maahaldjas OÜ | info@maahaldjas.ee | +372 52 33 884

Developed by Privaat Disain