Vivasan

Vivasan

KKK juuksehooldusest/värvimisest

Traditsioonilised küsimused ja vastused värvide SanoTint kohta

1. Kas võib juuksevärviga SanoTint täielikult halle juukseid värvida?
Juuksevärviga SanoTint võib värvida halle juukseid olenevalt nende struktuurist juba esimesel kasutamisel. Ärge unustage, et punased toonid jäävad hallidel juustel eredamad kui tumedatel. Värvimise ja hallide juuste ülevärvimise aste sõltub värvi pealhoidmise ajast. Mida pikem on toimeaeg – seda intensiivsem värvimise tulemus.

2. Kas võib juuksevärviga SanoTint värvida juukseid palju heledama tooniga?
Selleks et saada tumedatele juustele tunduvalt heledamat tooni, on vaja alguses juukseid valgendada valgendajaga SanoTint, seejärel aga värvi kasutada. Võib ka kohe segada valgendajat värviga ja seejärel kanda juustele. Ent tulemus on seejuures palju nõrgem. Soovitame teha sellist värvimist 2 etapis.

3. Mille poolest erineb poolnaturaalne juuksevärv SanoTint täielikult naturaalsetest juuksevärvidest?
Ainult taimsete värvidega ei ole võimalik saavutada värvi püsimist ja toonide mitmekesisust. Puhtalt naturaalseid värve (selliseid nagu henna, basma) on vaja juustel hoida 30 minutist (heledate juuste puhul) kuni 2 tunnini (tumedad juuksed). Peale selle, neid on vaja segada keeva veega ja kohe juustele kanda, mis võib esile kutsuda tundliku peanaha punetust ja kerget põletust.
Seetõttu on optimaalne juurde lisada vähene kogus sünteetilisi värvaineid. Juuksevärv SanoTint on poolnaturaalne taimne värv, see tähendab, et sisaldab nii naturaalseid kui kui ka sünteetilisi värve, mis teineteist täiendavad. Juuksevärvis SanoTint sisaldub minimaalses koguses sünteetilisi värve – mitte üle 1%.

4. Mille poolest erineb juuksevärv SanoTint tavalisest juuksevärvist?
Juuksevärvis SanoTint sisaldub minimaalses koguses sünteetilist värvainet (umbes 1%), st. palju vähem kui tavalistes värvides. Suureks juuksevärvi SanoTint eeliseks on asjaolu, et see ei sisalda juuste struktuuri lõhkuvat ammoniaaki. Peale selle on juuksevärvi SanoTint lisatud hirsiekstrakti, mis tagab juuste hoolduse tänu selles sisalduvale ränihappele, ja teised taimsed ekstraktid.

5. Kas juuksevärv SanoTint võib esile kutsuda allergilist reaktsiooni?
Kuigi ei ole fikseeritud ühtegi juhtumit peale juuksevärvi SanoTint kasutamist, võib värv harvadel juhtudel põhjustada allergilisi reaktsioone inimestel, kes kannatavad psoriaasi, ekseemide jms. haiguste all. Kui Teil on mõnda nendest haigustest täheldatud, soovitame enne värvimist teha allergiatest. Puhastage küünarõnnal piiritusega, määrige nahale 3 korda preparaati, jätke sinna kuni kuivamiseni. Ärge peske seda kohta 48 tunni jooksul. Kui nahale tekib selle aja jooksul ärritus, ei tuleks preparaati kasutada.
Kui Teil on mingile ainele allergia, tutvuge tähelepanelikult värvi SanoTint koostises olevate komponentidega ja veenduge, et seal ei esine Teie nahal talumatuid aineid.

6. Kas värvimisel juuksevärviga SanoTint võivad Teie juuksed kahjustuda?
Juuksevärv SanoTint lisab juustele vaid minimaalset pinget. Peale selle, värv sisaldab optimaalses koguses hooldusvahendeid, mis välistab juustele sünteetilise värvaine poolt kahjustava toime tekke. Pantotenaat kaltsium (provitamiin B5) taastab juuste struktuuri ning lisab neile läiget. Taimsed – kreeka pähkli koore, viinamarjaseemnete, kaseekstraktid nii värvivad kui ka tagavad juuste hoolduse.
Juuksevärviga SanoTint värvimise tulemusena juuksed ei kahjustu, vaid muutuvad elusateks, läikivateks, kergesti kammitavateks.


7. Kas võib Juuksevärvi SanoTint kasutada kohe peale keemilisi lokke?

Värvimine ja keemilised lokid osutuvad keemiliselt vastupidisteks protsessideks ning on teineteisele täielikult vastandid, kui kasutada neid üksteise järel.
Kui keemilised lokid on tehtud ENNE värvimist, on tähtis arvestada, et juuksed muutuvad keemiliste preparaatide tõttu vastuvõtlikuks ja värvuvad kiiremini. Selle tagajärjel saavad juuksed tumedama värvi kui Te algselt planeerisite. Peale selle nõrgestab värvimine keemilisi lokke. Seetõttu on parem oodata 1-2 nädalat peale keemilisi lokke, selleks et hoiduda liigsest survest juustele.


8. Kas või teha keemilisi lokke kohe pärast värvimist Juuksevärviga SanoTint?

Keemilised lokid PEALE värvimist võivad põhjustada osalist juuksevärvi kadumaminekut ja värvi moondumist värvitud juustel. Reeglina peale värvimist tehtud keemilised lokid muutuvad heledamaks, moodne juuksevärv aga kaotab oma intensiivsuse. Seetõttu oleks parem toimida vastupidi: alul lasta teha keemilised lokid, 1-2 nädala möödumisel aga – värvida.

9. Kas võib kasutada juuksevärvi SanoTint kohe peale juuste valgendamist teiste preparaatidega?
Juuste pleegitamine – see on juustele väga tugev koormus. Seetõttu on parem oodata 1-2 nädalat, seejärel kasutada juuksevärvi SanoTint. Juhul kui Te tahate lihtsalt lisada juustele enam valget tooni, võib alul kasutada valgendajat SanoTint (ei sisalda ammoniaaki), seejärel aga värvi.


10. Kas võib segada juuksevärvi SanoTint erinevaid toone?

Võib. Eriti ilusa tulemuse saate, kui segate tumedat või heledat värvi punaste toonidega. Tumedad juuksed hakkavad punaselt helklema. Heledad juuksed aga saavad pikantse punakaskuldse tooni. Eksperimenteerige! Toonide mitmekesisus sõltub Teie fantaasiast!

11. Kuidas mitte eksida värvida valikul?
Selleks et teada saada, kas Teile üks või teine värv sobib, tehke proovivärvimine juuksesalgule. Valgeid ja värvilisi triipe saate juustele valgendaja SanoTint abil või juuksevärviga SanoTint toonimisel.

12. Kas võib kasutada avatud pudeleid korduvaks värvimiseks?
Võib. Alati ei kulu ju kogu värv täielikult ära. Väljakasvanud juuste värvimiseks ja toonitamiseks aitab vähesest preparaadi kogusest. Kuivõrd värvi ja fiksaatorit segatakse proportsioonis 1. 1, siis saate kasutada järelejäänud preparaate korduvaks värvimiseks. Hädavajalik on vaid peale esmakordset kasutamist pakendid tihedalt sulgeda.

13. Miks peab peale värvimist palsamit kasutama?
Palsam sisaldab täiendavalt hooldusvahendeid, mis lisavad juba värvitud juustele veelgi suuremat kaitset, briljantset läiget, siidisust. Juuksed on kergesti lahtikammitavad. Palsamit soovitatakse kasutada peale igakordset juuste värvimist.
© 2009 Maahaldjas OÜ | info@maahaldjas.ee | +372 52 33 884

Developed by Privaat Disain